74. Swazi headrest / Appuie-nuque Swazi
$700.00
Wood with brown patina
Swazi, Swaziland 19th-20th century
Dimensions: 15 x 42 cm (5.9 x 16.5 in)
Provenance:
Bois à patine sombre.
Swazi, Swaziland
XIX-XXème siècle
Dimensions : H : 15 cm - L : 42 cm
Provenance :